Ravi SPAA paketid

Pakett “Pilvede all” alates 95 € ühele

Palju lugusid ja tegelasi, aga vaid üks Fra Mare. Naudi tõelist puhkust pilvedel ning peale maitsvaid sööke, taevalikku õla- ja kaelamassaaži; lõõgastavat Day Spaa külastust meenuta kõike seda, mis on seriaalis Fra Mare seinte vahel juhtunud ning kolmapäeval lülita sisse televiisor ja naudi seriaali uusi lugusid.

Aastavahetuse pakett, 1 öö ühele 156 € spaa toas ühele / 175 € talassotoas ühele

Pakume rütmilist ja meeleolukat aastavahetuspidu koos rikkaliku buffet lauaga! Õhtut juhib õhtujuht Arvi Jõudvald. Tuntuid ja nostalgilisi muusikalisi tagasivaateid pakuvad Vivi Maar (vokaal), Keio Vutt (saksofon) ja Kristjan-Robert Rebane (kitarr).

Aastavahetuse ime, 2 ööd ühele 199 € spaa toas ühele / 223 € talassotoas ühele

Pakume rütmilist ja meeleolukat aastavahetuspidu koos rikkaliku buffet lauaga! Õhtut juhib õhtujuht Arvi Jõudvald. Tuntuid ja nostalgilisi muusikalisi tagasivaateid pakuvad Vivi Maar (vokaal), Keio Vutt (saksofon) ja Kristjan-Robert Rebane (kitarr).

Kundalini jooga pakett, 2 ööd 152 € ühele

Tore Kundalini jooga nädalavahetus.  Kursusele on teretulnud nii algajad, kui ka edasijõudnud. Peale jooga tunde saad supelda mereveebasseinis, kogeda massaaže ja parafiinimaski kätele või jalgadele. 

Seminaripakett, 1 öö 68 € ühele

Töö ja puhkuse ideaalne tasakaal loob õige pinnase produktiivseteks mõteteks ning tegudeks!

Mere SPAA, 1 öö alates 58 € ühele

Kas sa kuuled mere kutset? Või kuuled, aga ei kuula… Siin on meri igal pool, tule, vaata, kuula, koge…

Päev iseendale, 1 öö alates 70 € ühele

Rahulolu saladus seisneb teadmises, kuidas nautida olemasolevat… Taasleitud vabadus… terve päev… ainult iseendale…

Mehed ja naised nagu muiste, 1 öö alates 70 € ühele

Ega`s siin olegi pikka juttu.... muistsete meeste ja naiste parim puhkus algab siin...

Pakett “Puhkuse paus”, 2 ööd alates 99 € ühele

Püüa aeg oma elus kinni ja ela suurepärase tundega, mida puhkus sulle pakub. Vabadus teha kompromissituid valikuid, püüda päikest silmadesse ja südamesse, unistada ja rõõmustada…

Argipäeva pakett, 2 ööd 135 € ühele

Päästa enda sees valla see tunne, mis laseb õnnelik olla lihtsate asjade üle. Oluline on rõõm! Asenda tihe tegutsemine vaba ajaga ja puhka ennast nädalavahetuseks välja! Oska rõõmustada ja teistele rõõmu teha…

Seeniorpakett, 5 ööd alates 39 € ühele / öö

Seeniorpakett on lõõgastav puhkus, maitsev toit, hubane majutus, tervistavad protseduurid ning nauditavad jalutuskäigud männimetsas.

Spaa lõõgastuspakett, 7 ööd 371 € ühele

Raviprotseduure sisaldav pakett aitab taastada tervist ja tuua leevendust liigese- ja närvihaigustele. Hingerahu, rõõmus meel ja rahulolu on põhialus õnnele, tervisele ja pikale eale.

Spaa ravipakett, 7 ööd 455 € ühele

Raviprotseduure sisaldav pakett annab võimaluse elada kauem täisväärtuslikku elu. See on parim kingitus endale või oma lähedastele.

Mudaravipakett, 7 ööd alates 63 € ühele / öö

Traditsiooniline Haapsalu mudaravipakett on vana hea klassika… Ravime kroonilisi haiguseid mudaga, mida me tunneme… Meie oskame muda Sinu heaks tööle panna!