Ravi SPAA paketid

Joogateraapia ja ajurveeda pakett, 2 ööd

Pakett on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast kiirest elutempost korraks välja lülitada, natuke lõõgastuda ja talveks jõuvarusid täiendada ja uut energiat koguda. See koosneb kõigile jõukohastest joogapraktikatest ning soovi korral on Sul võimalik endale tellida personaalne joogakava, igapäevaseks harjutamiseks. Ajurveeda loengutest saad eluks vajalikke näpunäiteid ja hoolitsustega saad teha oma kehale pai. Mõnus nädalavahetus nii kehale kui ka meelele.

Kundalini jooga pakett, 2 ööd 160 € ühele

Tore Kundalini jooga nädalavahetus.  Kursusele on teretulnud nii algajad, kui ka edasijõudnud. Peale jooga tunde saad supelda mereveebasseinis, kogeda massaaže ja parafiinimaski kätele või jalgadele. 

Seminaripakett, 1 öö 68 € ühele

Töö ja puhkuse ideaalne tasakaal loob õige pinnase produktiivseteks mõteteks ning tegudeks!

Mere SPAA, 1 öö alates 58 € ühele

Kas sa kuuled mere kutset? Või kuuled, aga ei kuula… Siin on meri igal pool, tule, vaata, kuula, koge…

Päev iseendale, 1 öö alates 70 € ühele

Rahulolu saladus seisneb teadmises, kuidas nautida olemasolevat… Taasleitud vabadus… terve päev… ainult iseendale…

Fra Mare massaažipakett, 1 öö alates 85 € ühele

Ühe päevaga võib juhtuda palju- ühe päevaga Fra Mares oled kui uus Sina...

Puhkuse paus, 2 ööd al 142 € ühele

Päästa enda sees valla see tunne, mis laseb õnnelik olla lihtsate asjade üle. Oluline on rõõm! Asenda tihe tegutsemine vaba ajaga ja puhka ennast välja! Oska rõõmustada ja teistele rõõmu teha…

Seeniorpakett, 5 ööd alates 49 € ühele / öö

Seeniorpakett on lõõgastav puhkus, maitsev toit, hubane majutus, tervistavad protseduurid ning nauditavad jalutuskäigud männimetsas.

Spaa lõõgastuspakett, 5 ööd al 47 € / öö ühele

Raviprotseduure sisaldav pakett aitab taastada tervist ja tuua leevendust liigese- ja närvihaigustele. Hingerahu, rõõmus meel ja rahulolu on põhialus õnnele, tervisele ja pikale eale.

Kuurortravipakett Haapsalu mudaga, 5 ööd al 59 € / öö ühele

Raviprotseduure sisaldav pakett annab võimaluse elada kauem täisväärtuslikku elu. See on parim kingitus endale või oma lähedastele.