Vabad töökohad

 

Kui otsid aastaringset tööd, siis pakutavad ametid on järgnevad:

  • SPAAPROTSEDUURIDE tegija, kelle ülesandeks on mudaravi, vanniprotseduuride ja parafiinhoolduse teostamine meie klientidele. Väljaõpe toimub kohapeal. Võimalus töötada nii osalise kui ka täistööajaga.
  • KOKK, kelle ülesandeks on kvaliteetse toidu valmistamine ning serveerimine vastavalt menüüle. Eeldame, et Sulle meeldib köögis toimetada, oled abivalmis meeskonnaliige ja suhtud positiivselt töösse ja kaaslastesse. Töötamine toimub graafiku alusel.
  • RESTORANI TEENINDAJA,  kelle ülesandeks on meie klientide teenindamine lobby baaris ja restoranis. Kui Sa oled kohusetundlik ja Sulle meeldib inimestega suhelda, siis ootame Sind kandideerima. Töötamine toimub graafiku alusel. Tagame vajaliku tööalase väljaõppe.
  • MASSÖÖR, kelle ülesandeks on massaažiprotseduuride teostamine meie klientidele. Töötamine toimub graafiku alusel.

Huvi korral palun saada oma CV sekretar@framare.ee.  Lisainfo telefonil 5283843.

Kui otsid suveperioodiks tööd, siis pakutavad ametid on järgnevad:

  • KOKAABI, kelle ülesandeks toorainete ettevalmistamine toidu tegemiseks, nõude pesemine ning kauba ladustamine. Töötamine toimub graafiku alusel. Tagame vajaliku tööalase väljaõppe.
  • TEENINDAJA, kelle ülesandeks on meie baari ja restorani klientide teenindamine. Kui Sulle meeldib suhelda, oled julge ja teenindus on Sinu jaoks sobiv valdkond, siis anna meile endast märku. Vanust peab sul olema vähemalt 18 eluaastat. Õpetame Sind ise välja ning garanteerime Sulle väärtusliku töökogemuse teeninduse valdkonnas.

Huvi korral palun saada oma CV sekretar@framare.ee.  Lisainfo telefonil 5283843.