Vabad töökohad

Pakume tööd ADMINISTRAATORILE. Sinu ülesandeks on Fra Mare klientide kvaliteetne teenindamine hotelli vastuvõtus. Sobiv kandidaat on avatud, suhtlemisaldis ja kliendikeskse mõtteviisiga. Suudab erinevates olukordades kiiresti ning paindlikult tegutseda ja on kesktasemel arvutikasutaja. Valdab eesti, soome ja inglise keelt suhtlustasandil, vene keele oskus annab eelise kandideerimisel. Töötamine on graafiku alusel (sh. ka öised vahetused). Pakume Sulle väljaõpet kohapeal, huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas keskkonnas ja põhipalka, millele lisandub müügiboonus. Kandideerimiseks saada CV meiliaadressile sekretar@framare.ee. Info telefonil 4724 602.

Pakume tööd KOKALE. Sinu ülesandeks on maitsvate ja kvaliteetsete roogade valmistamine meie klientidele. Sobiv kandidaat on läbinud erialase väljaõppe ja on abivalmis meeskonna liige. Olulisel kohal on hea vastupidavus,  kiirus ja positiivne suhtumine töösse ning kaaslastesse. Töötamine toimub graafiku alusel. 

Pakume tööd KÖÖGI ABITÖÖLISELE. Sinu ülesandeks on toidu valmistamiseks vajaliku tooraine ja materjalide ettevalmistamine, nõude pesemine ning köögi kauba ladustamine lattu. Me ei eelda erialast töökogemust, õpetame sind ise välja.  Töötamine toimub graafiku alusel. 

Tööd on meil pakkuda aastaringselt, mitte ainult hooajaliselt. Huvi korral anna endast märku e-mailile sekretar@framare.ee. Lisainfo telefonil 4724 602, 528 3843. Ootame Sind ka kohapeale töö ja tingimustega tutvuma, leppides eelnevalt aja kokku helistades telefonil 528 3843.