Vabad töökohad

 

Meil on aastate pikkused kogemused, kuidas teenindada hotelli- ja spaakliente ning me soovime neid Sinuga jagada.  Tagame Sulle väljaõppe kogenud kolleegide käe all, vaheldusrikkad tööpäevad, stabiilse töösuhte koos kindla sissetulekuga. Kui tunned huvi meie juurest töötamise vastu, siis saada oma CV sekretar@framare.ee.

Pakume osalise ajaga tööd spaa protseduuride tegijale. Sinu ülesandeks erinevate vanni-, muda- ja parafiinravi protseduuride teostamine meie klientidele. Ootame Sinult kliendisõbralikku suhtumist, soovi töötada inimestega ja hoolsust. Tagame Sulle põhjalaliku väljaõppe. Töö sobib ka inimesele, kes soovib teha tööampse näiteks teise töö kõrvalt või toimekale pensionärile. Kui oled huvitatud tööst, siis anna märku e-maili teel sekretar@framare.ee, täpsem info telefonil 5283843.

Pakume aastaringset tööd puhastusteenindajale. Sinu ülesandeks on puhtuse ja korrashoiu tagamine hotellis ja spaas. Töö on graafiku alusel. Võimalus töötada nii täis- kui osalise koormusega. Kui oled huvitatud tööst, siis anna märku e-maili teel sekretar@framare.ee, täpsem info telefonil 5283843.