Vabad töökohad

 

Meil on 25-aasta jagu kogemusi, kuidas teenindada hotelli- ja spaakliente ja soovime neid Sinuga jagada.  Tagame Sulle väljaõppe kogenud kolleegide käe all, vaheldusrikkad tööpäevad, stabiilse töösuhte ja kindla sissetuleku. Võimalus töötada nii täis- kui osalise koormusega.

HEI NOOR, kui Sul on sel suvel plaanis peale puhkamise ka taskuraha teenida, siis meil on Sulle pakkumine. Vajame abijõudu toateeninduse tiimi, et toad kiiremini korda saada. Töö on keskmiselt 4-5 tundi päevas ja tööpäevad paneme paika vastastikusel kokkuleppel. Soovime, et oled vähemalt 15-aastane ja ei pelga füüsilist tööd. Kuna kohad on piiratud, siis tegutse kohe ja anna meile oma töösoovist teada majapidamine@framare.ee.

Vajame suveperioodiks  täistööajaga TOATEENIJAT ja KOKAABI.

Toateenija ülesanne vastavalt standardile hotelli numbritubade koristamine. Tööaeg 8-16.30 graafiku alusel. 

Kokaabi ülesanne on nõude pesemine, toorsalatite valmistamine ja kauba ladustamine. Töötamine graafiku alusel, vahetused 6-15.00 ja 11.00-23.00.

Huvi korral anna endast märku e-mailile sekretar@framare.ee. Lisainfo telefonil 4724 602, 528 3843.

Pakume tööd hakkajale TEENINDAJALE, kelle ülesandeks on meie klientide teenindamine lobby baaris ja restoranis. Kui Sa oled kohusetundlik ja Sulle meeldib töö inimestega, siis ootame Sind kandideerima. Pakume Sulle väljaõpet, toetavat kollektiivi, stabiilset ehk aastaringset töösuhet ning kindlat tasu. Töötamine toimub paindliku graafiku alusel.

Huvi korral anna endast märku e-mailile sekretar@framare.ee. Lisainfo telefonil 4724 602, 528 3843.
 

Ootame Sind ka kohapeale töö ja tingimustega tutvuma, leppides eelnevalt aja kokku helistades telefonil 528 3843.