Heal AS

Heal AS pakub võimalust elada täisväärtuslikku elu. Asutasime Fra Mare tervise- ja puhkekeskust ning Bergfeldti mudaravilat haldava Heal AS-i 1992. aastal, mil tegime esimesed sissemaksed aktsiakapitali. Sama aasta 1. oktoobril ostsime hoone Haapsalu Eeslahe kaldal Suur-Liiva 15a, et rajada sinna mudaravila. Ajaloolisel krundil valminud Bergfeldti mudaravila avas uksed 24. juulil 1993.

1. oktoobril 1994 alustasime Fra Mare tervise- ja puhkekeskuse üldehitustöid. Paralepa männimetsa vaikusse rajatud puhkekeskuse avaürituse, 23. veebruaril 1997. aastal pühendasime Eesti Vabariigi aastapäevale.

Esimesed kliendid saabusid Fra Maresse sama aasta märtsis.

2006 aastal avasime Thalasso osa, 20 superior tasemega tuba ja Day Spa basseini- ja saunapargi. Meie bränd tegi läbi muudatuse ja sellest hetkest alates oleme Fra Mare Thalasso Spa, kus kasutame talassoteraapiat.

Oleme selle ajaga välja koolitanud motiveeritud ja professionaalse personali ning taganud firma hea maine ja pideva arengu.

Firma põhieesmärkideks oleme püstitanud klientide üha kasvavate kvaliteedi- ja teenindamisnõuete täitmise ning pakutavate teenuste sortimendi laiendamise.

Maret Sukles
Heal AS juhatuse liige

Meie visioon

Aastaks 2030 on Fra Mare läbi töötaja pühendumuse ja külalise naudingu tuntuim tervendavaid elamusi ja ravijoogat pakkuv  Spaa Läänemere kaldal.

Meie missioon

Meie pühendumus, Sinu nauding!

Meie väärtused

Ausus
Positiivne mõtlemine
Avatus
Koostöövalmidus
Pidev areng
Innovaatilisus
Empaatiavõime
Enesekoolitus