Broneeri
enrufilv
Otsi siit ...
Sulge otsing
Osta kinkekaart

Paketid

Teeme Sinu elu lihtsamaks! Kergendamaks valikuid rikkalikus hoolitsuste maailmas, oleme kokku pannud just sinu vajadusi arvestavad paketid.

Pilatese pakett, 2 ööd al 201 € ühele / 2 ööd

Mõnus Pilatese paketi nädalavahetus toimub 12. - 14. aprillil ja 22. - 24. novembril. Arenda kogenud treeneri käe abil nii lihaskonda kui ka painduvust ning saavuta parem enesetunne ja tervem Sina.

Ravijooga seljale 12€/ üks tund

Sobib igas vanuses ja soos inimesele. Tule ja naudi joogat koos meiega.

Joogateraapia ja ajurveeda pakett, 2 ööd 219 € ühele

Pakett on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast kiirest elutempost korraks välja lülitada, natuke lõõgastuda, jõuvarusid täiendada ja uut energiat koguda. Mõnus nädalavahetus nii kehale kui ka meelele.

Kundalini jooga pakett, 2 ööd alates 201 € ühele

Tore Kundalini jooga nädalavahetus.  Kursusele on teretulnud nii algajad, kui ka edasijõudnud. Peale jooga tunde saad supelda mereveebasseinis, kogeda massaaže ja parafiinimaski kätele või jalgadele. 

Seminaripakett, 1 öö 68 € ühele

Töö ja puhkuse ideaalne tasakaal loob õige pinnase produktiivseteks mõteteks ning tegudeks!

Mere SPAA, 1 öö alates 60 € ühele

Mereäärne mereline puhkus ootab Sind! Kuni 30. septembrini pakett "Mere Spaa" suvise hinnaga!

Päev iseendale, 1 öö alates 79 € ühele

Rahulolu saladus seisneb teadmises, kuidas nautida olemasolevat… Taasleitud vabadus… terve päev… ainult iseendale…

Fra Mare massaažipakett, 1 öö alates 90 € ühele

Ühe päevaga võib juhtuda palju- ühe päevaga Fra Mares oled kui uus Sina...

Puhkuse paus, 2 ööd alates 134 € ühele

Päästa enda sees valla see tunne, mis laseb õnnelik olla lihtsate asjade üle. Oluline on rõõm! Asenda tihe tegutsemine vaba ajaga ja puhka ennast välja! Oska rõõmustada ja teistele rõõmu teha…

Seeniorpakett, 5 ööd alates 60 € ühele / öö

TERE TULEMAST HAAPSALLU — PÕHJAMAADE VENEETSIASSE! Kingi endale keha ja vaimu turgutav puhkus Fra Mares! Seeniorpakett kuni 30. septembrini eriti hea hinnaga!

Spaa lõõgastuspakett, 5 ööd al 58 € / öö ühele

Raviprotseduure sisaldav pakett aitab taastada tervist ja tuua leevendust liigese- ja närvihaigustele. Hingerahu, rõõmus meel ja rahulolu on põhialus õnnele, tervisele ja pikale eale.

Kuurortravipakett Haapsalu mudaga, 5 ööd al 65 € / öö ühele

Kanname edasi 200 aastast mudaravi traditsiooni Haapsalus! Haapsalu Tagalahest ammutatud mudaga tehtavat mudaravi ja teisi ravivaid protseduure sisaldav pakett annab võimaluse ennetada ja ravida Sinu tervisemuresid ning elada kauem täisväärtuslikku elu. See on parim kingitus endale või oma lähedastele.

Thalasso SPAA Tasting, 3 ööd alates 189 € ühele

Esimene naeratus, millest saab valgus… Esimesed sammud sel pikal teel… Esimesed sõnad paljude seast… Esimese armastuse kordumatu võlu… …ja sa koged seda taas.
#framare #framarespa