Joogateraapia ja ajurveeda pakett, 2 ööd

Joogateraapia ja ajurveeda pakett, 2 ööd

Pakett on mõeldud kõigile, kes soovivad ennast kiirest elutempost korraks välja lülitada, natuke lõõgastuda ja talvest räsitud  jõuvarusid täiendada ja uut energiat koguda.
See koosneb kõigile jõukohastest joogapraktikatest ning soovi korral on Sul võimalik endale tellida personaalne joogakava, igapäevaseks harjutamiseks. Ajurveeda loengutest saad eluks vajalikke näpunäiteid ja hoolitsustega saad teha oma kehale pai.
Mõnus nädalavahetus nii kehale kui ka meelele.

219 € ühele

22. – 24. märts / al. 219 € ühele
25. – 27. oktoober / al. 219 € ühele

Joogatunde juhendab Enely Jääger. Õpetaja tutvustus allpool.

Joogatunnid toimuvad eesti ja inglise keeles meie UUES TERVENDAVAS JOOGAMAJAS. NB! Joogakursus alustab, kui broneerijaid on vähemalt 6 inimest. 

Joogateraapia ja ajurveeda  tegevused:

Reedel kl 18.00-19.30 Lõõgastav õhtujooga taimeteega ja valmistame ka tervendava taimetee mähise.
Laupäeval kl 8.00-9.30 Tervendav hommikupraktika ja Vata, Pitta, Kapha pulsi mõõtmine.
Laupäeval kl 14.30-16.00 Ajurveeda loeng. Teeme testi, kas sa oled Vata, Pitta või Kapha tüüpi inimene. Mis on „ajurveeda kell“ ja kuidas tavaline joogivesi sind võib tervendada. 
Laupäeval kl 18.00-19.00 Lõõgastav õhtujooga.
Pühapäeval kl 8.00-9.00 Tervendav hommikupraktika

Paketti kuulub:

  • majutus kaks ööd hotelli kahekohalises toas, (ühekohalise toa lisamaks 56 €)
  • 2 hommiku- (kl 7.30 – 11) ja 2 õhtusööki (kl 17–20) restorani buffet’s
  • hommikumantli kasutus
  • hommikuujumine Thalasso Day SPA mereveebasseinis kl 8-10
  • kepikõnd/hommikuvõimlemine mere ääres kl 8.30–9.30
  • Thalasso Day Spa basseini- ja saunapargi kasutust (3 tundi) lahtiolekuaegadel E-N kl 15-21, R-L kl 13-22, P kl 8-21

Check-in tubadesse saabumispäeval kl 15 ja check-out tubadest lahkumispäeval kl. 12.

Loe lisaks:

Kes ma olen?

Enely Jääger on rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetaja– ja terapeut ning joogaõpetajate ja joogaterapeutide koolitaja. Ta on lõpetanud viie aastase Yoga Vaidya Sala  joogateraapia õppeprogrammi DR. N. Chandrasekaran juhendamisel ja KHYF joogateraapia õppeprogrammi DR K. Desikachar juhendamisel (900 tundi)ja Rahvusvahelise Joogaõpetajate koolituse KHYF Yoga Teacher Training (500 tundi). Lisaks palju erinevaid rahvusvahelisi koolitusi ja seminare. Hetkel täiendab ta oma joogaalaseid teadmiseid Itaalia õpetaja Chandra Klee Cuffaro juhendamisel. Rohkem infot kodulehelt www.yogahouse.ee 

Enely on spetsialiseerunud seljaga seonduvate probleemide lahendamisele ja koostanud ka “Selja Kool” kaheksanädalase programmi, mis võimaldab pikema aja jooksul seljavaludest vabaneda. 
Enely arvab, et me oleme inimestena kõik erinevad ning vajame ka rühmatundides individuaalset lähenemist. Tema jooga tunnid on üles ehitatud lähtuvalt tema õpilaste vajadustest ja soovidest. Joogaõpetaja- ja terapeudina annab ta inimesele õnge aga kala tuleb endal kinni püüda. 

Enely on  aktiivne inimene ja tema vaba aeg möödub tavaliselt liikumises. Tema suur armastus on Iiri  Punased Setterid ja just pikad jooksuringid ning jalutuskäigud koertega aitavad tal ennast heas vormis hoida, et aastas 3-4 maratoni joosta. Enely kirg on ka surfamine – see annab palju uut energiat, sest seda sporti tehes on esindatud kõik neli elementi: Maa, Tuli, Vesi ja Õhk. 

Pildid: Enely Jääger ja Pixabay.