E-poe müügitingimused

Tellimustingimused

 1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna framare.ee/hotell/kinkekaart (edaspidi Fra Mare Thalasso Spa e-pood) omaniku AS Heal (Fra Mare Thalasso Spa) vahel Fra Mare Thalasso Spa e-poe vahendusel toodete ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Fra Mare Thalasso Spa e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.
 1. Fra Mare Thalasso Spa e-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on makse sooritatud.

Hind

 1. Kõik hinnad on antud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksumäärasid.

Maksetingimused

1. Kliendi poolt Fra Mare Thalasso Spa e-poe vahendusel ostetud toote eest tuleb tasuda kogu valitud toote maksumus. Makse sooritamisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
2. Tellimuse eest saab tasuda pangalingi abil ülekandega internetipanga vahendusel. Internetipanga vahendusel on võimalik maksta järgmistest Eesti pankadest:
Swedbank, SEB, LHV, Luminor ja Coop Pank.
3. Kõiki makseid vahendab Maksekeskus AS. Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.
4. Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab Fra Mare Thalasso Spa kliendile e-kirjaga arve.
5. E-poest ostetud kinkekaarte ei ole võimalik väljastada hotellist kohapealt.

Ostu sooritamine

1. Klient valib e-poes välja soovitud toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa korvi”.
2. Tellimuse vormistamiseks tuleb kliendil liikuda ostukorvi lehele: menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul „Mine maksma“, misjärel suunatakse klient tellimuse vormistamise lehele.
3. Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab klient tellimuse klikkides „Esita tellimus“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja Fra Mare Thalasso Spale edastatud.
4. Klient tasub toote eest koheselt pangalingi vahendusel ning kinnitab makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.
5. Pärast toote eest tasumist saadab Fra Mare Thalasso Spa e-pood kliendi e-postile arve ja kinkekaardi.
6. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

Tarnetingimused

 1. Pärast makse sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava ja välja prinditava voucherina e-postile.

Kinkekaardi kasutamine

 1. Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu, Fra Mare Thalasso Spa ei osta seda tagasi ega vaheta ümber. Kui soovitud toodete või teenuste maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Kui soovitud toodete või teenuste maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab puudujääva osa tasuda teiste aktsepteeritavate maksevahenditega.
 2. Kinkekaartide kehtivus on 12 kuud alates ostukuupäevast. Hooajaliste teenuste puhul on kinkekaardi kehtivus lühem. Summalistel kinkekaartidel puudub kehtivusaeg. Kehtivusaja ületamisel muutub kinkekaart kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

 1. Kinkekaardi ostmisel Fra Mare Thalasso Spa e-poest on kliendil õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast ehk päevast, millal Fra Mare Thalasso Spa saatis kinkekaardi soovitud e-posti aadressile. Klient peab saatma müügilepingust taganemisavalduse e-mailile sekretar@framare.ee. Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaarti on juba kasutatud.
 2. Müügilepingust taganemise puhul tagastab Fra Mare Thalasso Spa kliendile ostusumma 14 päeva jooksul alates müügilepingust taganemisavalduse saamisest. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt klient tagastatava tellimuse eest tasus. Tellimuse tagastamise korral tagastab Fra Mare Thalasso Spa Kliendile kogu lepingu alusel saadud summa.

Privaatsuspoliitika

 1. Fra Mare Thalasso Spa e-poes tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt andmekaitseseaduse nõuetele ja Heal AS privaatsuspoliitikale. Fra Mare Thalasso Spa ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta. Heal AS kui isikuandmete vastutav töötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Muud tingimused

 1. Kliendi ja AS Heal vahel Fra Mare Thalasso Spa e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Ettevõtte rekvisiidid

Reg. nr 10075401
KMKR nr EE100399572
Ranna tee 2, Haapsalu 90403
SEB pank A/A EE531010602002640005
SWIFT kood: EEUHEE2X
Telefon:+ 372 4724600
E-post: framare@framare.ee
Kodulehekülg: www.framare.ee

E-poe klienditugi