Kundalini jooga tund

Kundalini jooga tund

Teadmised muutuvad tarkuseks, kui koged seda oma südame ja olemusega, kui see muutub sinu kogemuseks. Kogemus on kundalini joogas kõige tähtsam. See, mida koged, läheb otse südamesse. Ja seda kogemust sõnadega asendada ei saa. /Jogi Bhajan/

11€/ üks tund

Jooga tund toimub Fra Mare Thalasso Spa joogasaalis ( teise korruse Panoraamsaal)

esmaspäeviti kell 18.00-19.30

Kuidas kohale jõuda? Tule Fra Mare spaa peauksest sisse, möödu administratsioonilauast, pööra vasakule ja tule trepist üles. Uks paremale, piljardilauast mööda, paar trepiastet üles ja oledki kohal. Riided saad panna ukse taha toolidele või riidepuudele. Kohtumiseni!

Registreerimine pole kohustuslik, tule lihtsalt tsipa varem kohale ja naudi tundi ! Küsimuste korral helista õpetajale,  Kaili Leht: 510 2502

Tasuda saad administraatoriletis. Üks tund on 11€

MIDA JOOGATUNNIS TEHAKSE?

Kundalini jooga tundi alustatakse alati sissehäälestus- ja kaitsemantra laulmisega. Järgnevad soojendusharjutused, mille abil valmistatakse ette selgroog ja lihased. Järgneb harjutustekompleks ehk kriya, mis on suunatud konkreetsele eesmärgile: kõhulihased, seljalihased, immuunsussüsteemi tugevdamine, närvisüsteemi tugevdamine, ajupoolkerade tasakaalustamine jne. Tund lõpetatakse pikema lõdvestuse ja meditatsiooniga.

MIDA JOOGATUNDI KAASA VÕTTA?

* Pane selga mugavad puuvillasest, linasest, siidist või villasest materjalist riided, soovitavalt heledad. Võimaluse korral väldi tehismaterjale.

* Joogatame paljajalu või sokkides.
* Lõdvestumise ajaks võta kaasa pleed või tekk (joogasaalis on pleedid kohapeal olemas).
* Saalipõrandale laotamiseks soovitan oma võimlemismatti, lambanahka või kaltsuvaipa (joogasaalis on joogamatid kohapeal olemas).

* Joogipudel puhta mullita veega.

Ootame Sind meie Fra Mare Joogasaali (Panoraamsaal)!